Zagyva Dorka: Érettségi és Mecsek Rally

• június 22, 2023

Komoly feladatok előtt áll Zagyva Dorka, aki szerdán szóbeli érettségizik másnap pedig már a Mecsek Rallyra készül, ahol kétnullásként indul az ORB 1-es mezőny előtt. Ráadásul pályafutása során először nem édesapja, hanem egy nagyon rutinos navigátor, Spitzer Gábor fogja olvasni neki az itinert.

olvass tovább

Wirtmann 50 éve indult először a Mecsek Rallyn

• június 21, 2023

Kerek évfordulót ünnepel Wirtmann Ferenc a Mecsek Rallyn, ahol először 1973-ban, vagyis 50 éve indult, akkor egy Fiat 125 Specialban navigált. A Országos Historic Rally Bajnokság idei harmadik fordulóján természetesen a volán mögött foglal helyet és Kerekes József olvassa neki az itinert a Ford Escort Mk II-esben.

Jól megszervezett rendezvény

• június 19, 2023

Június második hétvégéjén a Bakonya Rally Sprinten vett részt a Horváth Rallye Ase csapata, ahol az időjárási körülmények többször átírták a napot. Sokak ezt nagyon élvezték, hiszen így mindenféle körülményen tudtak tesztelni a soron következő Mecsek Rallye-ra.

Tóth-Gili Tamás: Vízilabda bajnoki cím után jöhet a Mecsek Rally

• június 18, 2023

Sűrű napjai voltak Tóth-Gili Tamásnak, aki június 10-én a PTE-PEAC Mighty Bulls színeiben a vízilabda OB II. döntőjében szerzett négy gólt és segítette hozzá csapatát a bajnoki címhez. Másnap a Bakonya Rallyn felkészülési versenyen vett részt, jövő héten, június 23–24-e között pedig Molnár Mózes navigálásával következhet a HUMDA Országos Rally Bajnokság harmadik futama, a Mecsek Rally, ahol a Peugeot Kupában szeretnének bizonyítani.

Bors Bertold második helyezéssel tért vissza

• június 15, 2023

Nyolc hónap szünet és egy rövid rallycross kitérő után visszatért az MNASz Gokart Országos Bajnokság DD2-es kategóriájába Bors Bertold. A bajnoki címvédő az időmérőt, az elődöntőt és a döntőt is megnyerte, a szuperdöntőben pedig a második helyen végzett. Az MHH Kart Team versenyzője így az összesített értékelésben is második lett.