Korda Racing: indul az európai hadjárat

• április 28, 2023

A hétvégén Nyirádon indul a 2023-es Rallycross Európa-bajnokság, és ez a viadal a Korda Racing számára egy újabb mérföldkőnek számít. Ugyanis Benyó Máté (Supercar) személyében Eb-újoncot avat a csapat, amely szeretné letenni a névjegyét a nemzetközi mezőnyben.

olvass tovább

Világbajnoki pontokat szereztek a horvát ralin

• április 26, 2023

Herczig Norbert és Ferencz Ramón a WRC2 kategória nyolcadik helyén ért célba a Horvát Rallyn. A ŠKODA Rally Team Hungaria párosának első világbajnoki futamán a WRC2 Challenger értékelésben pedig negyedik lett, így mindkét bajnokságban fontos pontokat gyűjtött.

Wirtmann: Erőfelmérés a Nyerges Rallyn

A magyar bajnokságra koncentrál idén Wirtmann Ferenc és Kerekes József, Ford Escort Mk II-essel. Nem lesz könnyű dolguk, hiszen az Országos Historic Rallybajnokság mezőnye megerősödött, ezért a szezonnyitó, Crumerum–Nyerges Rallyt egyfajta erőfelmérésnek szánják.

Főpróba

• április 24, 2023

Egy héttel ezelőtt rendezték az RCUP idei második fordulóját, ahol részt vett az ORB2-es bajnokságra készülő Gulf Racing Hungary pilótája Strider Zoltán és újdonsült navigátora Borsfai Dávid is.

Valóra válik az álmunk

• április 20, 2023

Herczig Norbert és Ferencz Ramón a rally-világbajnokság WRC2-es kategóriájában versenyez 2023-ban. A ŠKODA Rally Team Hungaria párosának első világbajnoki versenye a Croatia Rally lesz.

Tim Gábor a Rabócsiringről Monzába indul

• április 15, 2023

Tim Gábor vanyarci autóversenyző életében először indult Rallycross futamon. Az elmúlt hétvégén a máriapócsi Rabócsiringen mutatkozott be a Magyar és FIA CEZ bajnokság STC-1600-as kategóriájában. A kategória 12 indulójából a hetedik helyet szerezte meg élete első RX versenyén, egy jelentősen gyengébb autóval.