Célba értünk a Portugál Rallyn!

• május 25, 2021

Teljesítette élete első rali-világbajnoki futamát a Herczig Norbert-Ferencz Ramón páros. A SKODA Rally Team Hungaria versenyzői a 42. helyen fejezték be a világbajnokság negyedik futamát a Vodafone Rally de Portugal-t

olvass tovább

Herczig Norbert újra ŠKODA-ba ül!

• február 22, 2021

2021-ben ismét a ŠKODA Rally Team Hungaria színeiben versenyez Herczig Norbert. A négyszeres magyar ralibajnok ebben az évben is a Rali Európa-bajnokságban indul Ferencz Ramón navigátorral, ám a versenyautójuk újra egy ŠKODA Fabia R5 lesz

Interjú Németh Jánossal a ŠKODA márkaigazgatójával

Németh Jánost meglehetősen régóta ismerem, hiszen 2011 és 2015 között aktívan dolgoztunk együtt, amikor még a Duna Autó csapatát erősítettem. János volt abban az időben a ŠKODA márka értékesítési vezetője, így annak érdekében, hogy a lehető legtöbb piaci információt megszerezze, bizonyos kereskedések támogatását saját hatáskörben végezte, azonkívül, hogy a termékmenedzserek, területi vezetők koordinálása, és a gyári kapcsolatok hatékony működése is a felelősségi körébe tartozott. De a Veszprémben végzett műszaki menedzser élete már ennél is sokkal korábban, egyetemi gyakorlata során összefonódott a Porsche Hungáriával, ezen belül pedig a ŠKODA márkával.

Lassított a magyar Audi

• január 14, 2021

Rendhagyó évet zárt az Audi Hungaria tavaly, a társaság a dolgozók egészségének védelmére, és a munkahelyek megőrzésére koncentrált. Azért persze gyártottak is.