Magyar csapat a Star Wars forgatási helyszínén

• november 04, 2021

Többek között a Star Wars filmek legendás forgatási helyszínét is érinti az idei Tunézia Desert Challenge, amelyen a Fazekas Motorsport Racing hármasa, Fazekas Károly, Baráth Ferenc és Fábián András is rajthoz áll a Dakar Raliról is jól ismert Scania P 4x4-essel.

olvass tovább

Nagyláb – ZIL E167

A ZIL E167 egy nehézterepes teherautó koncepció volt, amelyet az 1960-as évek elején terveztek. Célja: A végtelenbe és tovább! Ne legyen olyan pont a Szovjetunióban, ahová ez a jármű ne lenne képes eljuttatni utasait.

Bemutatták a legnagyobb Lexus legújabb generációját

• október 14, 2021

Európában egyelőre továbbra sem lesz elérhető, de a Lexus leleplezte óriás crossovere, LX legújabb generációját, amely továbbra is a megbízhatóság és a tartósság tökéletes kombinációját nyújtja, a hosszú évek óta tökéletesített terepképességekkel, valamint a közúton is kiváló menetkomforttal

Miroslav Zapletal nyert Kalocsán

• szeptember 26, 2021

Az összetett pontversenyben vezető cseh Miroslav Zapletal, Marek Sykora páros nyerte a nyílt magyar tereprali bajnokság idei ötödik fordulóját Kalocsán és környékén, amely a Közép-európai Zóna Bajnokság (CEZ) futama is volt egyben