Elektromos Ikarus buszt tesztelnek Budapesten

• szeptember 18, 2021

Egy Ikarus gyártmányú, teljes mértékben elektromos hajtású autóbuszt tesztel a BKK és szolgáltatója, az ArrivaBus Kft. a fővárosban. Az Ikarus székesfehérvári gyárában készült környezetbarát busszal szeptember 15-e és 19-e között találkozhat a budapesti utazóközönség a 105-ös busz vonalán.

olvass tovább

Egyszer elvette, többet nem tesz ilyet!

• augusztus 26, 2021

A Székesfehérvár-Veszprém Ralin aratott győzelmüket követően augusztus elején újra együtt ünnepelhetett Csomós Miklós és Nagy Attila, bár a szokásosnál egészen eltérő ok miatt: a fiatal ralipilóta lakodalma szolgáltatta az okot a közös ünneplésre.

Mindenkit megleptek murván is!

• július 30, 2021

Pályafutásuk első aszfaltos abszolút győzelme után murván is bizonyított Csomós Miklós és Nagy Attila, a Székesfehérvár-Veszprém Ralin ugyanis újabb győzelmet arattak. Ezzel ők lettek az Országos Rally Bajnokság első idei duplázói a futamgyőzelmek számát tekintve.

Önerőből az ötben!

• július 28, 2021

A kedvenc versenyén, az idei legjobb teljesítményét nyújtotta Osváth Péter és Papp Tamás. A Skoda Fabia Rally2 EVO-val versenyző duó az abszolút negyedik helyen végzett a Székesfehérvár-Veszprém Rallye-n.

Mindenki a dobogón!

• július 22, 2021

Majdnem teljes sikerrel koronáztuk meg mindkét versenyzőnk kedvenc versenyét, a Székesfehérvár-Veszprém Rallye-t, hiszen mindketten a dobogón végeztek, igaz, „csak” a 2. és 3. fokán.

A Mecsek nagyszerű volt, de a Lőtérnél nincs feljebb!

• július 16, 2021

Abszolút ötödik hely a Mecsek Rallye-n, két látványos megmozdulással megfűszerezve. Röviden így lehet összefoglalni Osváth Péter és Papp Tamás június végi hétvégéjét, de a fiúknak nincs idejük hátradőlni, hisz a hétvégén a Székesfehérvár - Veszprém Rallye következik.