Molnár Martin dobogón

• november 09, 2021

Pályafutása egyik legjobb junior eredményét érte el Molnár Martin az egyik rangos olaszországi versenyen, ahol az OKJ kategória második helyét szerezte meg. A Révész Racing versenyzője több díjat is átvehetett teljesítményéért, többek között egy hatalmas porcelán serleget.

olvass tovább

Molnár Martin: Kemény hétvége

• október 05, 2021

Nagyon jól sikerült Molnár Martinnak a WSK Open Cup első fordulója az olaszországi Lonatóban, ahol megnyerte csoportjában az időmérőt és a selejtezők során két futamgyőzelmet is szerzett. Joggal reménykedhetett, hogy a sorozat második és egyben záró futamán, Adrián is jól szerepel.

Hideg Ádám szárnyalt az esőben

• szeptember 21, 2021

Két hónap szünet után ülhetett újra gokartban Hideg Ádám, a kétfutamos WSK Open Cup első állomásán, az olaszországi Lonatóban. A ritmust gyorsan felvette, ám száraz pályán érezhetően erőhátrányban volt.

Tizedik helyen zárták Vogelék a Róma-ralit

• július 26, 2021

Csaknem 190 kilométernyi gyorsaságit és 450 km-nyi etapot teljesítve az ERC3-as kategória 10.helyén zárta a rali-Eb olaszországi fordulóját a Vogel Adrienn,Notheisz Ivett női kettős. A Roger Racing Team párosa idén is a cseh Orsák Rally Sporttal indult a Fiuggi környékére szervezett versenyen.

Róma, de nem vakáció

• július 23, 2021

A SKODA Rally Team Hungária párosa harmadik alkalommal indul az ERC olaszországi futamán a Rally di Roma Capitale-n. Herczig Norbert és Ferencz Ramón ezúttal is alaposan felkészült az év első aszfaltos versenyére, ahol ismét egy jó helyezés a cél.