Mindennek megvan a maga feelingje!

  • december 08, 2021

Osváth Péter és Papp Tamás egy tétnélküli örömautózásra készült a november végi Mikulás Rallye-n. Ugyan az időjárás és a technika is feladta a fiuknak a leckét, ennek ellenére, ahogy mondani szokás, a foglalkozás elérte a célját!

olvass tovább

Mitsubishivel a Mikulás Rallye-n

  • november 27, 2021

Több, mint egy évtizeden keresztül a Mitsubishi és az Osváth nevek elválaszthatatlanok voltak egymástól. Aztán a balatonfüredi sofőr 2017 végén R5-re váltott. 4 év és 34 futam elteltével azonban Osi visszaül a Lancerbe, hogy a kedvenc versenyén örömautózzon egyet a szezon lezárásaként.

olvass tovább