Újabb tesztverseny következik

• április 28, 2023

A nagyszerűen sikerült horvátországi világbajnoki bemutatkozás után a bevált receptet követi Herczig Norbert és Ferencz Ramón. A ŠKODA Rally Team Hungaria versenyzői Portugáliában egy bajnoki futamon készülnek a rally-világbajnokság következő versenyére a Portugál Rallyra.

olvass tovább

Világbajnoki pontokat szereztek a horvát ralin

• április 26, 2023

Herczig Norbert és Ferencz Ramón a WRC2 kategória nyolcadik helyén ért célba a Horvát Rallyn. A ŠKODA Rally Team Hungaria párosának első világbajnoki futamán a WRC2 Challenger értékelésben pedig negyedik lett, így mindkét bajnokságban fontos pontokat gyűjtött.

Valóra válik az álmunk

• április 20, 2023

Herczig Norbert és Ferencz Ramón a rally-világbajnokság WRC2-es kategóriájában versenyez 2023-ban. A ŠKODA Rally Team Hungaria párosának első világbajnoki versenye a Croatia Rally lesz.

Herczig Patrik stílusosan zárta a 2022-es szezont

• december 07, 2022

Az ERC kategória év végi harmadik helye után a Mikulás Rallyn kategóriája második helyén ért célba Herczig Patrik és Varga Kristóf. A Herczig Autósport versenyzői a Veszprém környéki pályákon már az új autóval, a Peugeot 208 Rally4-gyel gyűjtötték a tapasztalatokat

Tizedikek lettek a Róma Rallyn

• július 28, 2022

Herczig Norbert és Czakó Janek az ERC értékelés tizedik helyén fejezte be az Európa-bajnokság hatodik versenyét, a Rally di Roma Capitale-t. A ŠKODA Rally Team MRF Tyres Hungaria párosa először versenyzett együtt, és zökkenőmentesen dolgozott pilóta és navigátor.

Olaszországban is negyedik helyen értünk célba

• július 27, 2022

A Liepaja Rally után a Rally di Roma Capitale-n is a Clio Trophy negyedik helyén ért célba Herczig Patrik és Varga Kristóf. Az olaszországi aszfaltos futamon szintén rengeteg tapasztalatot gyűjtött a páros, és hibátlanul teljesítették a verseny 186 kilométernyi gyorsasági szakaszát.

Csapatjátékosok voltunk a Kanári-szigeteken

• május 16, 2022

Az ERC értékelés kilencedik helyén ért célba a Rally Islas Canarias versenyen Herczig Norbert és Igor Bacigál. A ŠKODA Rally Team MRF Tyres Hungaria versenyzői először indultak az ERC-ben aszfaltos pályákon az MRF abroncsokkal