Történelmi győzelmet aratott az Audi a Dakar Ralin

• január 22, 2024

• Innovatív hajtásrendszerével az Audi RS Q e-tron győzött a legkeményebb sivatagi ralin • A Carlos Sainz/Lucas Cruz páros megszerezte negyedik egyéni győzelmét • Gernot Döllner: „Az Audi ismét felállított egy mérföldkövet” Történelmet írt az Audi: a világ legkeményebb sivatagi raliján az Audi RS Q e-tron révén először győzött egy elektromos hajtással, nagyfeszültségű akkumulátorral és energiaátalakítóval ellátott, kis károsanyag-kibocsátású prototípus. A Carlos Sainz/Lucas Cruz spanyol páros körülbelül 7900 kilométer után egy óra húsz perc előnnyel szerezte meg az Audi első győzelmét a Dakar Ralin. Mattias Ekström/Emil Bergkvist szintén célba ért.

olvass tovább

ÚJ RUHÁT ÖLT MAGÁRA A DS E-TENSE FE23

• október 17, 2023

• A DS Automobiles és a PENSKE AUTOSPORT bemutatja, milyen új festéssel versenyez majd a DS E-TENSE FE23 a Formula-E világbajnokság 10. évadában. • A DS Performance által kifejlesztett két együléses versenyautó volánjánál a 2018-ban és 2019-ben is győztes Jean-Eric Vergne-t és a 2022-es Formula-E világbajnok Stoffel Vandoorne-t üdvözölhetjük. • A két DS PENSKE pilóta október 24. és 27. között kezdi a hivatalos szezon előtti tesztfutamokat a spanyolországi Valenciában.

Oidipusz - Cupra Leon 1.5 eTSI DSG

A Seat története a VW csoporttal 1982-ben kezdődött. Az elmúlt valamivel több, mint 40 év rengeteg izgalmas modellt, számos értékesítési és marketingstartégiát vonultatott fel. Voltak igazán jól sikerültek és voltak kevésbé. Úgy vélem, hogy a mélypontot a 2005 után kezdődő de’Silva által tervezett modellek jelentették. Ennek a korszaknak vége és újra olyan autók kerülnek ki a spanyol gyárból, amelyek megdobogtatják a szívet. De a márka magára találása nem ennyire egyszerű.

A Brixton Crossfire 125 lett az idei Motor Awards díj nyertese

• május 04, 2023

A Brixton Crossfire 125-öt szavazták meg a Motor Awards 2023 díjátadón a "LEGJOBB VÁROSI MOTORKERÉKPÁR" kategória nyertesének Spanyolországban. Közel negyedmillió résztvevő adta le voksát autókra és motorkerékpárokra, a városi motor kategória 13 jelöltje közül a Crossfire modellcsalád 125 köbcentis tagja lett a győztes.

Hideg Ádám: Nem változott semmi

• március 27, 2023

Kiváló rajtokkal és első körös helyezkedéssel mutatkozott be Hideg Ádám az FIA gokart Európa-bajnokság OK kategóriájában a spanyolországi Valenciában. A HUMDA Academy versenyzője azonban az idei futamaihoz hasonlóan most is motorerőhátránnyal küzdött.

Mini akciófilmmel reklámozza a Lexus a vadonatúj RX turbófelöltöltéses hibrid kivitelét

• január 15, 2023

Egy titkosügynök feladata, hogy megvédjen egy titokzatos aktatáskát üldözőitől. Miután a La Fortalesa gyönyörű környezetében átadták neki az aktatáskát, a főszereplő vadonatúj RX modelljével autós üldözésbe keveredik az ikonikus spanyol város, Girona szűk utcáin, amely a történelmi Puente de Besalúnál ér véget, ahol végül sikerül leráznia üldözőit, hogy jöhessen a következő kaland.

Sainz rajtolhat az élről Austinban

• október 23, 2022

Carlos Sainz Jr., a Ferrari spanyol versenyzője volt a leggyorsabb a Forma-1-es Egyesült Államok Nagydíja szombati időmérő edzésén, így a vasárnapi futamon ő rajtolhat majd az élről