Végleg bevette Nyirádot a Korda Racing! Benyó Máté bajnoki címmel zárt a vörös katlanban

• szeptember 29, 2023

Az elmúlt hétvégén folytatódott a 2023-as Magyar Rallycross Országos Bajnokság, és a Korda Racing újra parádézott Nyirádon. Benyó Máté nemcsak ismét győzni tudott – idén már másodszor diadalmaskodott a legendás pályán –, hanem egy fordulóval a szezon vége előtt megszerezte élete első magyar bajnoki címét a Supercarban. A hétvégét több dobogós hely tette teljessé: Várkonyi Bence végre-valahára győzni tudott, míg Kovács Domonkos harmadikként zárt.

olvass tovább

Korda Racing: indul az európai hadjárat

• április 28, 2023

A hétvégén Nyirádon indul a 2023-es Rallycross Európa-bajnokság, és ez a viadal a Korda Racing számára egy újabb mérföldkőnek számít. Ugyanis Benyó Máté (Supercar) személyében Eb-újoncot avat a csapat, amely szeretné letenni a névjegyét a nemzetközi mezőnyben.

Megérdemelt elsöprő siker!

• augusztus 27, 2021

A Ritmus ASE és a Korda Racing közös RX csapatának rangidőse és zászlóvivője, Benyó Máté a már jól megérdemelt, óriási sikert aratott a csapat új autójával, a Ford Focus RX-el a Greinbach-ban rendezett OB 3. fordulójában a Supercars kategóriában.

Dupláztunk Ausztriában

• június 20, 2021

Kilenc Supercar pilóta vágott neki a június 12-13-án a Greinbcahban megrendezett Rallycross Osztrák, és Szlovák bajnoki illetve FIA CEZ futamon

Supercarban is dobogón a Korda Racing

• május 11, 2021

Kiváló eredménnyel mutatkozott be a rallycross szakágban a Korda Racing és a Ritmus ASE közös csapata, a magyar bajnokság idei első fordulójában Benyó Máté a harmadik helyet szerezte meg a bivalyerős Supercar mezőnyben