A kedvenc verseny

• augusztus 04, 2023

A 29.Veszprém Rallye-val folytatódik a Humda Országos Rally Bajnokság, melyen természetesen az R-Sport Management Kft párosa, Osváth Péter és Adorján Szabolcs is rajthoz áll, sőt! Ha csak egyetlen futamot választhatna a naptárból a balatonfüredi pilóta, az biztosan a Veszprém környéki murva verseny lenne.

olvass tovább

Bátornak kell lenni a Mecsekben

• június 23, 2023

A versenynaptár legtradicionálisabb versenyével, az 56. Mecsek Rallye-val folytatódik a HUMDA Országos Rally Bajnokság, ami Osváth Péter naptárában is mindig piros betűkkel szerepel.

Kell még egy kis sebesség

• június 02, 2023

Az abszolút hatodik helyen zárta a HUMDA Országos Rally Bajnokság második futamát, a Salgó Rally-t az Osváth Péter - Adorján Szabolcs kettős. A Skodás páros a helyezésével igen, a teljesítményével viszont nem volt maradéktalanul elégedett a nógrádi futam után.

Külön utakon

• december 03, 2022

Nincs Mikulás Rallye Osváth Péter nélkül, és ezt a több, mint 2 évtizedes trendet idén sem szakítja meg a balatonfüredi pilóta

Mindenütt jó, de legjobb otthon!

• szeptember 16, 2022

A Mediterrán Rally-n láthatjuk ismét Osváth Pétert és Papp Tamást a Skoda Fabia Rally2 EVO-val. A mecseki lankák, a pécsi navigátor és egy tradicionális gyors miatt nem is volt kérdés, hogy a csapat ott lesz a rajtnál.

Egy igazi shownak így kell kinéznie!

• augusztus 14, 2022

Teljes mértékig elégedett volt a 2. ZEG Rally Show végén Osváth Péter. A jobb oldalon ülők széles mosollyal szálltak ki a Skodából, a balatonfüredi pilóta is kellemesen érezte magát és igyekezett a lehető legtöbbet kihozni a murva szettes kompozícióból, jövőre pedig jöhet az aszfalt specifikáció.

Marad a murva szett

• augusztus 06, 2022

Akár csak a tavaly, úgy idén is rajthoz áll a ZEG Rally Show-n Osváth Péter, ráadásul 2021-hez hasonlóan ismét murva belátások és abroncsok lesznek a Skoda Fabia Rally2 EVO-n