A legek versenye

• május 02, 2023

Több szempontból is érdekes hétvégét tudhat a háta mögött a PSZA Motorsport csapata, hiszen ORB2-ben két párosuk is felállhatott a dobogóra, de a hétvége bukása is a csapathoz köthető.

olvass tovább

Tökéletes verseny, feledhető teljesítmény

• július 08, 2022

A Velenje Rally-n elszenvedett bukás erősen éreztette a hatását Osváth Péter és Papp Tamás versenyzésén az 55. Mecsek Rallye-n. A Skodás páros az abszolút 10. és a Mitropa Kupa értékelés harmadik helyén végzett a Magyar Bajnokság legtradicionálisabb futamán.

Unokájával ment Ladát lopni, de lebuktak

• szeptember 29, 2021

A budapesti rendőrök gyanúja szerint egy férfi a fiatalkorú unokájával közösen lopott el egy régi autót a XVIII. kerületben. A rendőrök még a bejelentés napján elfogták és őrizetbe vették őket, a kocsit visszaadták a tulajdonosnak.

A 9. helyet szerezte meg Sebestyén Peti a Supersport-világbajnokságon!

• október 05, 2020

Szakadó eső, 12 fok és újraaszfaltozott pálya fogadta a Supersport-világbajnokság szereplőit az utolsó előtti fordulón Franciaországban. Remekül indult a versenyhétvége a mezőny egyetlen magyarja számára, aki pénteken a 6. és a 7. helyen zárta a szabadedzéseket vizes pályán. Szombaton aztán megváltoztak a körülmények és sajnos felszáradó aszfalton a 3. szabadedzés elején volt Petinek egy bukása. Bár a motort sikerült összerakni a Superpole-ra, végül csak a 17. helyre tudott kvalifikálni a magyar motoros.