Wirtmann csapatott egyet a 15 colosokon – de csak egyet

• október 31, 2021

Négy perc előnnyel nyerte meg Wirtmann Ferenc és Kerekes József Ford Escort Mk II-essel a Nyíregyháza Rally historic értékelését. Ezzel a Grawe Életbiztosító Zrt. által támogatott páros idén mind a hét versenyén a historic abszolút és az E korcsoport élén végeztek

olvass tovább

Hihetetlen, de igaz: Zsírpapa bajnok és megverte Wirtmannt

• október 29, 2021

Hihetetlen dolgok történtek Zsírpapával és Mészáros Sándorral a Nyíregyháza Rallyn. Először is száraz volt a pálya, ezért Zsírpapa, ahogy ígérte, verette neki. Az E csoportot megnyerték a VFTS-sel, historic abszolútban pedig másodikok lettek, ami már önmagában is komoly teljesítmény.

Szauer Gergő és Kerék István újra bajnokok!

Kalandos szombat reggeli gyorsasági után a 2wd és az RC4-es kategória harmadik helyét szerezte meg Szauer Gergő és Kerék István a Nyíregyháza Rallyn. Ezzel megnyerték a 2wd és az RC4-es kategória bajnokságát, a Peugeot Kupában pedig egy helyet javítva a másodikon végeztek.

WIRTMANN MÁR BAJNOK, DE EZ NEM JELENT SEMMIT

• október 23, 2021

A D korcsoportban és az abszolút értékelésében is megnyerte az Országos Historic Rallybajnokságot Wirtmann Ferenc és Kerekes József, de ez nem jelent semmit a szezonzáró Nyíregyháza Rallyn. A páros most is ugyanúgy a győzelemre hajt, mert szerintük csak akkor érdemes versenyezni, ha nyomhatják.

Zsírpapa a bajnoki címre tör, de ez nem érdekli

• október 22, 2021

Az Országos Historic Rallybajnokság E korcsoport bajnoki címéért szállhat versenybe Zsíros Imre és Mészáros Sándor a Lada VFTS-sel. Jelenleg négy pont hátránnyal a harmadik helyen állnak, de mivel a szezonzáró Nyíregyháza Rally dupla szorzós, még bármi előfordulhat.

Az év egyik csúcspontja lesz a Rally Hungary

• október 20, 2021

A Rally Hungary az idén is az év egyik csúcspontja lesz az autósport-rajongók számára: világbajnokokkal tűzdelt mezőny érkezik a hétvégén Nyíregyháza környékére, ahol biztosan eldől a magyar bajnoki cím sorsa, és eldőlhet az Európa-bajnoki elsőség is.

A WRC menő Dani Sordo is indul a Rally Hungary-n

• október 06, 2021

Egy nappal azután, hogy bejelentették, a Hyundai Motorsport színeiben 2022-ben rajthoz áll a rali-világbajnokságon (Oliver Solberggel osztozva a harmadik autón), Dani Sordo leadta nevezését az október 22-24-én, Nyíregyháza környékén tartandó Rally Hungary-re

A HUMDA veszi át a Rally Hungary promóteri feladatait

• szeptember 15, 2021

Az idei évtől a HUMDA Magyar Autó-Motorsport Fejlesztési Ügynökség Zrt. veszi át a rali Európa-bajnokság (ERC) magyar futamának promóteri feladatait. Nyíregyházán és környékén október 22. és 24. között rendezik meg a versenyt, amely az utóbbi két évben is nagy népszerűségnek örvendett