www.motorhang.hu
  • Kétkeréken
  • Négykeréken
  • Klasszik
  • Nagyvasak
  • Race
  • Hírek
  • Szervizsarok

Elektromos Repülő szőnyeg - Audi S6 e-tron Avant

Négykeréken

A 100 millió dolláros jégtánc titkai – The ICE St. Moritz 2026 (VIDEÓK)

Hírek

Az új S-osztállyal lép a következő innovációs korszakba a 140 éves évfordulót ünneplő Mercedes-Benz

Hírek

Hó, tél, hideg, elektromos hátsókerék-hajtás – és mégis egy jó kombináció lett a vége! Skoda Enyaq 85 teszt

Négykeréken

BMW M3 (E30): 40 éve született a legenda

Négykeréken

Téli Melós – Volkswagen Transporter Panamericana 4Motion Teszt

Nagyvasak

A Porsche-Rolex-dilemma: Amikor a luxus-automata kvarcórává válik

Négykeréken
  1. Race
  2. Hírek
  3. Új navigátorral indul a legjobb magyar női...

Új navigátorral indul a legjobb magyar női autóversenyző

  • március 07, 2022
  • Komment

Új navigátorral indul 2022-ben Vogel Adrienn Korábbi navigátora Notheisz Ivett kedvesével, a tapasztalt versenyző Maricsek Miklóssal vág neki az idei szezonnak Vogel Adrienn.

A Magyar Nemzeti Autósport Szövetségnél 2021-ben immáron negyedszer Az év női autóversenyzőjének választott raliversenyző több hazai és nemzetközi versenyen is indul idén, a magyarországi helyszínek mellett főleg cseh- és szlovák eseményeken láthatjuk majd az új felállású párost.

“Izgatottan várom a közös munkát, biztos vagyok benne, hogy rengeteget fogok tanulni Mikitől. Egy elképesztően tapasztalt pilótáról van szó, akivel ráadásul a magánéletben is jó barátok vagyunk, úgyhogy igazán örülök, hogy most együtt is dolgozhatunk” - mondta Vogel Adrienn.

 

Maricsek Miklós évtizedek óta meghatározó tagja a hazai raliéletnek, a bejelentéssel kapcsolatban azt mondta, soha nem gondolkodott azon, hogy ezzel a felállással felborulnak-e a klasszikus női-férfi szerepek az autóban.

“Soha nem voltak ilyen előítéleteim, talán azért, mert Adri elképesztően jól vezet, ültem már mellette, láttam is kívülről, soha nem jutott eszembe, hogy huh, itt most egy nő vezet. Ráadásul amikor pályán versenyeztem, sokat tanultam tőle, így most az erőviszonyok kiegyenlítődnek az autóban. Az a cél, hogy a 26 év alatt összegyűjt tapasztalatot megpróbáljam átvinni, és hozzunk néhány másodpercet az eredményeken. Mivel nem vagyunk idegenek egymás számára, szerintem két-három verseny alatt össze tudunk majd szokni.”

Vogel Adrienn és Maricsek Miklós március végén, a Salgó Rallyn kezdi meg a közös versenyzést, hogy milyen autóval és milyen dizájnnal, azt később jelentik be.

  • Maricsek miki Maricsek miklós Salgó rally Vogel Adri Vogel Adrienn

Tetszett a cikk? Oszd meg másokkal is!

motorhang.hu

    Kapcsolódó cikkek
    Egyszer már csak összejön
    Egyszer már csak összejön
    • Hírek
    Tóth-Gili Tamás: Egyből a mély vízbe
    Tóth-Gili Tamás: Egyből a mély vízbe
    • Hírek
    Aszfalton folytatódik a bajnokság
    Nagy falat
    Felkészültek a Salgó Rally-ra
    Vogel Adrienn vakvezető kutyák kiképzéséért kampányol
    Vogelék harmadik helyen zárták a Peugeot-kupát a Zemplén Rallyn
    Vogelék a harmadik helyért csatáznak Szerencsen
    MotorHang
    Heti top 10

    Kapcsolódó cikkek

    Hírek
    Egyszer már csak összejön
    Egyszer már csak összejön

    Ismét technikai probléma hátráltatta a Gulf Racing Hungary versenyzőpárosát, a Strider Zoltán – Borsfai Dávid duót az ORB2-es bajnokság második fordulóján, a Salgó Rallyn.

    olvass tovább
    Hírek
    Tóth-Gili Tamás: Egyből a mély vízbe
    Tóth-Gili Tamás: Egyből a mély vízbe

    A szezon egyik legnehezebb versenyén, a Salgó Rallyn debütált Tóth-Gili Tamás és Molnár Mózes az első osztályban és a Peugeot Kupában is. A vadonatúj 208 Rally4-es a verseny előtti napokban érkezett meg, kipróbálni sem tudták, ennek ellenére a rekordszámú, 12 fős Peugeot Kupában a hatodik helyet szerezték meg. Bár Gili szerint ennek most semmi jelentőssége nem volt.

    olvass tovább
    Hírek
    Aszfalton folytatódik a bajnokság
    Aszfalton folytatódik a bajnokság

    Hét párossal indul a soron következő Salgó Rally-n a Horváth Rally Ase csapata

    olvass tovább
    Hírek
    Nagy falat
    Nagy falat

    Népes mezőnnyel érkezik az idei második bajnoki fordulóra a PSZA Motorsport csapata Salgótarjánba. Az idei évben most először lesz, hogy mind a négy bajnokság egy helyszínen versenyez.

    olvass tovább
    Hírek
    Felkészültek a Salgó Rally-ra
    Felkészültek a Salgó Rally-ra

    Két autóval vesz részt az idei második futamon a Gulf Racing Hungary csapata, a Strider Zoltán – Borsfai Dávid duó ORB2-ben, míg a Szilágyi Patrik – Érsek Krisztián páros ORC-ben indul.

    olvass tovább
    Hírek
    Vogel Adrienn vakvezető kutyák kiképzéséért kampányol
    Vogel Adrienn vakvezető kutyák kiképzéséért kampányol

    2022-ben már nyolcadik alkalommal fogtak össze hazai zenészek, előadók, sportolók és közéleti személyiségek a Dorko-val a vakvezető kutyák képzésének támogatására. Idén Vogel Adrienn is csatlakozott a kampányhoz.

    olvass tovább
    MotorHang
    motorhang.hu

    motorhang.hu

    Kétkeréken

    Négykeréken

    Klasszik

    Nagyvasak

    Race

    Hírek

    Szervizsarok

    • kapcsolat
    • jogi nyilatkozat
    • impresszum
    • adatvedelem
    • játékszabályzat
    © motorhang.hu Copyright 2026 | Best Engine and Media Zrt.
    • Kétkeréken
    • Négykeréken
    • Klasszik
    • Nagyvasak
    • Race
    • Hírek
    • Szervizsarok